+48 59 846 53 01
biuro@choinkiozdobne.plKilka słów o nas
Plantacje jodły, kompozycje i aranżacje.

Firma „Jodła” istnieje na rynku od 1996 roku i zajmuje się produkcją oraz sprzedażą drzewek bożonarodzeniowych i dekoracji świątecznych. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam wyróżniać się jakością, innowacyjnością oraz ceną. Możemy podjąć się każdego wyzwania związanego z żywymi choinkami oraz naturalnymi stroiszami.

Z roku na rok coraz większe zainteresowanie naszymi produktami zmusiło nas w 2008 roku do stworzenia drugiej firmy – Anmar, która w głównym zakresie zajmuje się produkcją choinek ozdobnych oraz dekoracji ze specjalnie wyselekcjonowanych żywych gałęzi jodły. Dzięki dokładnemu podziałowi zakresów działalności możemy w pełni kontrolować jakość naszych produktów oraz dbać o zadowolenie i satysfakcję naszych klientów.

Pragnąc zagościć w Państwa domu w czasie Świąt Bożego Narodzenia, oferujemy specjalnie przygotowane przez naszych pracowników choinki oraz dekoracje świąteczne. Nie lękamy się wyzwań, więc z przyjemnością podejmiemy się realizacji Państwa zlecenia. Sprzedawane przez nas choinki i dekoracje są najwyższej jakości co potwierdziło wielu stałych klientów, którzy wracają do nas z zaufaniem każdego roku. Decydując się na zakup naszych produktów możecie być pewni, że radość i rodzinny nastrój zagości w Państwa domu w czasie Świąt Bożego Narodzenia.

 

Jeżeli szukają Państwo unikalnych produktów najwyższej jakości.
Zapraszamy do współpracy

 

ANMAR

Dekoracje świąteczne
Stroiki okolicznościowe

JODŁA

Plantacje choinek
Gałęzie NOBILIS

GREENPOL

Zielone dachy
NATURE IMAPCT


ADRES FIRMY:

Wrzeście 41A, 76-200 Słupsk
Siedziba firmy oddalona jest o 15 minut drogi od centrum Słupska, kierunek Łeba. Aby wyznaczyć trasę dojazdu mogą Państwo skorzystać z aktywnej mapy zamieszczonej na stronie